TOP 5 trendov pre jeseň 2023

Nadchádzajúca jeseň 2023 prichádza so svojimi vlastnými unikátnymi trendmi, ktoré budú určovať šatníky milovníkov módy po celom svete. Tento rok sa zdá byť plný pestrosti a experimentovania s rôznymi štýlmi.

Retro Revival

Retro sa vracia s plnou silou! Na jeseň 2023 uvidíme návrat do minulosti s vplyvmi zo 70. a 80. rokov. Farby, ako sú hlboká hnedá, morská zelená a oranžová, budú v popredí. Flare nohavice, kožené bundy a kvetinové vzory sú neoddeliteľnou súčasťou tohto trendu.

Oversize vrstvenie

Vrstvenie je na jeseň vždy in. Tentokrát však dominujú oversize kúsky. Obliekanie vrstiev jedna na druhú s veľkými svetrami, bundami a mikinami bude na dennom poriadku. Tento trend nie len vytvára zaujímavé textúry, ale aj poskytuje pohodlné a teplo.

Luxusné textúry

Jeseň je obdobím, kedy sa tešíme na hrejivé a luxusné materiály. Kožušiny, plyš a samet budú na výške módneho rebríčka. Kúsky s týmito textúrami môžu zvýrazniť váš vzhľad a pridať do neho nádych elegancie.

Vzory v centre pozornosti

Jesenné trendy nezabudli na vzory. Kocky, prúžky, kvety a abstraktné motívy budú zdobiť šaty, blúzky, a dokonca aj nohavice. Vzory budú farebné a živé, prinášajúc do šedých jesenných dní radosť a originalitu.

Kombinácia rôznych štýlov

Tento rok sa zdá byť o nesúrodých kombináciách. Športové prvky môžete nosiť so šik oblečením, formálne s casual a elegantné s extravaganciou. Tento trend vás povzbudzuje experimentovať a vytvárať jedinečné kombinácie, ktoré odzrkadľujú váš osobný štýl.

Jeseň 2023 prichádza so širokým výberom trendov, ktoré uspokoja rôzne vkusy a štýly. Buďte pripravení prehodiť svoje letné outfity za jesenné inšpirácie a nebojte sa experimentovať s novými kombináciami a výraznými kúskami. Nech je vaša jesenná módna cesta plná radosti a sebavyjadrovania!